Послуги коучингу, послуги коуча: здійснення мрії

Рушійна сила втілення загаданого в життя

Дуже ймовірно, що ви зайшли на цю сторінку тому, що ваш сьогоднішній успіх вас чимось не задовольняє і ви бажаєте собі дещо іншого, а може навіть зовсім іншого результату. Можливо, шлях до тріумфу в задуманій справі, шлях до своєї мрії, до успіху в житті чи бізнесі вам перекриває "нерозв'язна" проблема (або проблеми), з якою вам набридло боротися поодинці і ви не хочете більше миритися з цим. Можливо, ви приховано відчуваєте, що послуги коучингу і послуги коуча, можуть бути тією рушійною силою, яка реально допоможе вам змінити стан речей.

Що ж, якими б великими, гострими, серйозними або непереборними не були ваші проблеми, ви можете їх вирішити. Якими б не були ваші бажання, життєві цілі, потаємні мрії, ключові пріоритети, ви можете їх досягти хоча б тому, що перебуваєте на стартовому майданчику, звідки починалося втілення загаданого в життя у дуже і дуже багатьох людей, які підтвердили цю можливість своїм позитивним досвідом.

Я не знаю, яким буде ваш вибір. Я знаю лише те, що можу допомогти вам пізнати себе, повести себе до того, до чого ви прагнете, і зробити це швидше, легше, дешевше і приємніше. Для цього я використовую найефективніший інструмент самопізнання і досягнення змін — персональний коучинг і нижченаведені послуги коуча:

Перше. Щоб дізнатися чи потрібен вам коучинг, сподобається він вам і чи підходить, а також чи готові ви до того, щоб вас коучували, ви можете пройти (якщо ще не зробили цього) два відповідних тести.

Друге. Можливо, ви вже багато чого знаєте про коучинг, а може зовсім мало, може щось чули про нього, щось читали, але коучинг — відносно нова послуга і навряд чи слова можуть зрівнятися з реальним досвідом. Так що якщо раніше вам не доводилося працювати з коучем у форматі персональних коучинг-сесій, то найкраще випробувати це на практиці, отримати свої власні враження, свій досвід. Найкращим способом зробити це є пробна коучинг-сесія.

Хочете побачити, як працює коуч, і випробувати коучинг на собі? Бажаєте спробувати коучинг "на смак"?

Спробувати!

Третє. Для вас підготовлені спеціальні сторінки, які покликані:

Четверте. Якщо ви володієте або керуєте бізнесом / ами або компанією / ями, є професіоналом або індивідуальним підприємцем, або нічим таким не володієте, але хочете осягнути оптимальні підходи до вирішення виникаючих проблем, створити і зміцнити свій добробут, здійснити свої мрії, досягти цілей, ви можете обрати послуги коучингу в таких конкретних напрямках, як:

П'яте. У нашому соціумі, що швидко змінюється, з кожним днем ​​зростає необхідність в особистій та професійній гнучкості, комунікативній компетентності, з якими стає набагато видніше, як вирішувати проблеми. Люди, які прагнуть йти в ногу з вимогами часу, відчувають і розуміють, що допомогти їм досягти цієї відповідності може світогляд коучингу. Тому дуже багато хто хоче зробити коучинг своєю основною професією і / або стилем життя. Ця тема деталізована на сторінці "Як стати коучем".

Шосте. Для плідної співпраці нам немає необхідності зустрічатися — ми завжди можемо працювати на відстані, використовуючи для взаємодії коучинг онлайн у вигляді таких послуг коучингу, як:

Сьоме. Професійний коучинг приносить своїм користувачам багато чудових вигод: свіжі перспективи у викликах, які кидає їм життя, удосконалення навичок прийняття рішень, більшу міжособистісну ефективність і впевненість у собі. На цьому список не закінчується, його можна продовжувати і продовжувати. Але головне, що ті, хто користується послугами коучингу може закономірно очікувати помітного покращення в особистій ефективності, в задоволеності життям і роботою, в досягненні намічених цілей. Це підтверджує не тільки моя особиста статистика, а й результати глобальних досліджень у цій сфері, за якими практично всі, хто наймав коуча, були задоволені отриманим досвідом.

Задоволені отриманим досвідом

Найняли б коуча повторно

Окупили інвестиції в коучинг

Джерело: Незалежне глобальне дослідження коучинг-клієнтів компанією "ПрайсуотерхаусКуперс" на замовлення МФК (ICF)

Восьме. Коли ви, перечитавши всі сторінки цього сайту, протестувавши себе на запропонованих вище тестах та випробувавши коучинг на собі, вирішите, що послуги коучингу — це те, що вам потрібно, вам, звичайно ж, захочеться дізнатися, на яких принципах і підходах буде базуватися наша взаємодія, як здійснюватиметься, скільки коштуватиме, а також отримати відповіді на свої питання. Цьому служать півгодинні настановні зустрічі, які проводяться в скайпі або по телефону по будніх днях о 13:00 і 18:00 EET (UTC +2).

Щоб настановна зустріч була зарезервована, вам необхідно:

  • подати заявку (форма розташована нижче), плануючи дату настановної зустрічі не раніше 24 годин з моменту резервування зустрічі
  • для зустрічі по скайпу, відразу після подачі заявки приєднатися до мого скайпу зі сторінки Зворотний зв'язок
  • для зустрічі по телефону, відразу після подачі заявки, з мобільного телефону, з якого ви будете телефонувати в узгоджений час, вислати смс зі словами "Настановна зустріч" на мій мобільний телефон (номер поданий на сторінці Зворотний зв'язок під заголовком Додаткові канали зв'язку і внизу сторінки в рубриці КОНТАКТИ).
Перейти на російськомовну версію сторінки

Заявка на настановну зустріч

Слідкуйте за КОУ в соц. мережах ››

Послуги коучингу та послуги коуча